Nasza kancelaria oferuje Państwu kompleksową obsługę wszelkich spraw spadkowych oraz majątkowych    pamiętając jednocześnie, iż obejmują one delikatne sfery życia prywatnego naszych klientów i wymagają subtelności oraz zrozumienia. Wspieramy w sporach majątkowych oraz rodzinnych, gdzie obecność profesjonalnego pełnomocnika pozwala zminimalizować emocje, w szczególności związane z występowaniem przed sądem i koniecznością kontaktowania się z drugą stroną. Ponadto dochodzimy odszkodowań, prowadzimy sprawy o alimenty, doradzamy i pomagamy klientom w kupnie oraz sprzedaży nieruchomości a także analizujemy jej stan prawny. Specjalizujemy się również w prawie pracy oraz prawie podatkowym.

 • Odszkodowania

  Zdając sobie sprawę jak trudny może być kontakt z firmami oraz instytucjami odpowiedzialnymi za wypłatę odszkodowania oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie. Reprezentujemy Państwa na drodze polubownej jak i sądowej a w razie uzyskania niezadowalającego odszkodowania dochodzimy należytego zadośćuczynienia.

 • Spadki

  Udzielamy porad w zakresie prawa spadkowego, reprezentujemy klienta przed Sądem oraz na ścieżce polubownej drogą negocjacji, w szczególności w sprawach: o stwierdzenie nabycia spadku, o podział spadku czy o zachowek.

 • Rozwody

  Rozwód najczęściej kojarzy się z długotrwałym i ciężkim procesem skonfliktowanych małżonków, któremu towarzyszą negatywne emocje, podsycane przez wzajemne zarzuty i pretensje. W tym zakresie sporządzamy stosowne pisma, wspieramy podczas spotkań, uczestniczymy w mediacjach oraz reprezentujemy przed Sądem.

 • Prawo pracy

  W tym zakresie naszym klientom oferujemy: konsultacje, doradztwo oraz reprezentację przed Sądem.

 • Nieruchomości

  Doradzamy i pomagamy naszym klientom przy zakupie oraz sprzedaży nieruchomości, przy zawieraniu umów najmu i dzierżawy nieruchomości. Poddajemy analizie i ocenie stan prawny w oparciu o księgi wieczyste i rejestry gruntów. Wspieramy przy wywłaszczeniach oraz dbamy o odpowiednią wartość odszkodowania.

 • Podział majątku

  Reprezentujemy naszych klientów zarówno na drodze polubownej jak i sądowej. Wspieramy w ustaleniach oraz doradzamy uwzględniając największe korzyści.

 • Sprawy rodzinne

  Wiedząc jak delikatny jest to obszar życia staramy się pomóc w sposób możliwie subtelny. Doradzamy i pomagamy w szeroko pojętych sprawach rodzinnych. Zajmujemy się reprezentacją przed Sądem oraz na drodze negocjacji.

 • Alimenty

  Alimenty stanowią regularne i obowiązkowe świadczenie jednego członka rodziny na rzecz drugiego. Mogą one przysługiwać rozwiedzionemu małżonkowi, dziecku czy krewnemu. Zajmujemy się egzekwowaniem dostarczania środków na utrzymanie oraz środków wychowawczych.

 • Podatki

  Nasza kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa podatkowego. Reprezentujemy klientów w postępowaniu podatkowym, kontrolnym i skarbowym. Zajmujemy się także doradztwem w sprawach podatku od spadku, darowizn czy podatku od czynności cywilnoparwanych.

 • Spory sądowe i spory z organami administracji.