2
Zaangażowanie i rzetelność

Każdego dnia pogłębiamy naszą wiedzę z zakresu nowych przepisów i obowiązujących norm by rzetelnie i z pełną odpowiedzialnością reprezentować naszych klientów.

Wszystkie podjęte przez nas prawy wnikliwie analizujemy, a naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie postępowania. Współpracujemy z licznymi instytucjami, których wsparcie jest niezbędne podczas weryfikacji problemu i znalezienia drogi do jego rozwiązania.

Nasza kancelaria gwarantuje rzetelność oraz pełne zaangażowanie w prowadzone przez sprawy. Jesteśmy dostępni w każdym kluczowym momencie by właściwie reprezentować interesy osób, które powierzyły nam swoje problemy.

1
Jesteśmy po to aby godnie reprezentować Twoje prawa

Kancelaria Adwokacka Marlena Możdżeń powstała w 2015 roku i od tego momentu przeprowadziła wiele spraw, które zakończyły się sukcesem. Nasze doświadczenie pozwala nam godnie reprezentować interesy klientów podczas licznych wymagających, niejednokrotnie bardzo trudnych spraw.

Za każdym razem dokładnie zapoznajemy się z wszystkimi aspektami sprawy by we właściwy sposób walczyć o Twoje prawa. Jeśli w Twoim życiu pojawiły się problemy, w których niezbędna jest pomoc adwokata zapraszamy na darmowe konsultacje do naszej siedziby w Gorzowie Wielkopolskim lub do filii w Sulęcinie. Istnieje również możliwość konsultacji w wyznaczonym wspólnie miejscu. W tym celu zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Będziemy walczyć o ochronę Twoich praw

Nasza kancelaria adwokacka pomaga w rozwiązywaniu trudnych problemów z zakresu prawa w tym: gospodarczego, cywilnego, spadkowego, prawa pracy i wielu innych. Poniżej prezentujemy kilka wybranych zagadnień będących w kręgu zainteresowań naszej kancelarii.

Podział majątku →
Sprawy rozwodowe →
Dział spadku →
Odszkodowania →
Alimenty →
Zachowek →
Darmowe porady prawne →

ZAKRES DZIAŁAŃ KANCELARII

Prawo cywilne

Pomoc w zakresie norm prawnych regulujących stosunki między podmiotami prawa prywatnego.

Prawo spadkowe

Rozwiązywanie problemów regulacji przejścia praw i obowiązków majątkowych po śmierci ich właściciela.

Prawo rodzinne

Reprezentowanie spraw dotyczących regulacji stosunków prawnych w rodzinie, oraz powiązanych z osobami trzecimi.

Prawo karne

Pomoc w sprawach dotyczących odpowiedzialności karnej człowieka za czyny zabronione pod groźbą kary kryminalnej.

Prawo pracy

Obrona praw obowiązujących w zakresie regulacji stosunku pracy konkretnego pracownika i pracodawcy.

Prawo ubezpieczeń społecznych

Wsparcie w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego osób, które nie mogą utrzymać się z własnej pracy.

Prawo nieruchomości i lokalowe

Reprezentacja osób prywatnych oraz firm i instytucji w ramach prawa administracyjnego, cywilnego, podatkowego oraz pokrewnych.

Prawo administracyjne

Pomoc w zagadnieniach prawnych pojawiających się pomiędzy podmiotami a organami administracji państwowej.

Prawo gospodarcze

Reprezentowanie interesantów w zakresie prawa regulującego prowadzoną działalność gospodarczą.

Windykacja

Pomoc w dochodzeniu roszczeń w oparciu o ogół norm i przepisów prawa mających znaczenie w danej sytuacji.

Obsługa podmiotów gospodarczych

Kompleksowe doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

Darmowe porady prawne

Skorzystaj z darmowych porad prawnych. Zapraszamy do naszej kancelarii. Poznaj nasze możliwości.

“Każdy wierzchołek góry jest do zdobycia, jeśli wciąż się wspinasz.”

Każda sprawa prowadzona z pełnym zaangażowaniem i uwagą, a także przy znajomości najnowszych przepisów prawa musi zakończyć się sukcesem.t.

Co mnie wyróżnia?

Od kilku lat nieprzerwanie prowadzę kancelarię w Gorzowie Wielkopolskim oraz filię w Sulęcinie pomagając osobom prywatnym, instytucjom oraz firmom w reprezentowaniu ich interesów w zakresie prawa. Moje pełne zaangażowanie pozwoliło na zakończenie pełnym sukcesem wielu prowadzonych przeze mnie spraw.

 • Prowadzenie spraw sądowych

  Jeśli chcą Państwo napisać pozew lub otrzymali Państwo wezwanie na rozprawę zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią. Reprezentujemy naszych klientów w licznych sprawach sądowych. Każdego dnia wnikliwie badamy różne przypadki by właściwie prowadzić cały proce począwszy od zgłoszonej nam sprawy, aż po werdykt sędziowski.

 • Przygotowanie pism

  Nasza kancelaria przygotowuje pisma zgodnie z literą prawa, które pomagają naszym klientom w formalnym prowadzeniu spraw. Pisanie wniosków rozwodowych, skarg, zażaleń, pozwów, wniosków o odszkodowanie i innych pism prawniczych. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.

 • Reprezentowanie w trakcie rozmów

  Negocjacje, uzyskiwanie porozumień z ustawodawcami, reprezentowanie w trakcie sporów oraz innych spraw wymagających obecności prawnika. Nasza kancelaria pomoże Ci przebrnąć przez trudne rozmowy, w których konieczna jest znajomość prawa.

 • Doradztwo w zakresie prawa

  Nasza kancelaria pomaga rozwiązywać różne sprawy, w których wymagana jest znajomość prawa, począwszy od przygotowywania zwykłych pism, porad, poprzez pisanie skomplikowanych wniosków sądowych i reprezentowanie klienta na sali sądowej.

– 2015, Otwarcie kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokat Marleny Możdżeń to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów w branży prawniczej w zachodniej Polsce.

Główna siedziba mieści się w nowo wybudowanym budynku ‘’Kamienica na Teatralnej” w Gorzowie Wlkp. z dogodnym dojazdem i miejscem parkingowym dla klientów. Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie całego kraju.

– 2015, Współpraca

Nawiązanie stałej współpracy z kancelarią Marii Tumielewicz w Szczecinie

– 2016, Nowa Filia

Otwarcie filii kancelarii w Sulęcinie.

– 2017 , Współpraca

Nawiązanie współpracy ze Stowarzyszeniem Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych w Gorzowie Wlkp.